חוקר פרטי בגידות – מתי יש לפנות אליו ואיזה שירותים הוא מציע?

יש תחומים בחיים בהם לאמינות ולמידת הביטחון שיש לנו באנשים אחרים חשיבות גדולה. כך למשל כאשר אנחנו מנהלים קשר זוגי חשוב לנו מאוד שהקשר יהיה כזה שיש בו אמון והדדיות. כאשר אנחנו חושדים שבן או בת הזוג שלנו בוגדים בנו עלינו לשכור חוקר פרטי בגידות שיחקור לעומק האם החשדות שלנו נכונים או לא. חוקר פרטי איכותי ידע לחקור באופן דיסקרטי האם בן או בת הזוג שלנו בוגדים בנו והוא ידע לתעד את הבגידה כך שיהיה לנו ראיות לה בבית המשפט. חוקר פרטי איכותי שאנחנו יכולים לשכור את השירותים שלו בביטחון רב הוא רוני סודאי. רוני מתמחה בחקירות פרטיות מכל הסוגים והוא בעל רישיון עסק ממשרד המשפטים לעסוק בחקירות ומעקבים. החברה של רוני מציעה מגוון שירותים רחב לקהל הלקוחות שלה כולל שירות של אבטחת מתקני קנביס רפואי.

 

על מה חשוב להקפיד בעת שכירת חוקר פרטי בגידות?

כאשר אנחנו רוצים לשכור חוקר פרטי בגידות עלינו לוודא שהוא מומחה ושהוא יודע לפעול לפי הספר והחוק. כך למשל כדאי לנו לשכור חוקר שיש לו ניסיון בין השאר גם בנושא של פק"מ אבטחה. מומלץ מאוד לבחור לעבוד עם חוקר פרטי שהוא אמין ושהוא יכול להתחייב לשמור על סודיות ועל דיסקרטיות. עוד מומלץ לעבוד אך ורק עם חוקר שיש לו רישיון עסק תקין ושיש לו את כל האישורים ממשרד המשפטים והמשרד לביטחון פנים לעסוק בתחום של חקירות ומעקבים. ככל שנבחר לעבוד עם חוקר אמין יותר כך נוכל להיות בטוחים שאיכות השירות שנקבל תהיה טובה יותר. בעת השכירה של החוקר כדאי לנו לוודא שבן או בת הזוג שלנו לא יהיו מודעים לכך. אנשים רבים בוחרים לשכור חוקר פרטי כאשר הם מעוניינים להתגרש או לתבוע את בן או בת הזוג שלהם – תביעות אלו הן בעלות רגישות רבה ולכן חשוב לשים לב שאנחנו שוכרים איש מקצוע אמין ודיסקרטי.

 

חוקר פרטי בגידות רוני סודאי

 

איך חקירות דיסקרטיות יכולות להועיל בהליך גירושין?

חוקר פרטי בגידות כמו רוני סודאי יכול לסייע לנו מאוד אם אנחנו נמצאים בהליך גירושין. גירושין הם אף פעם לא תהליך פשוט ותמיד כאשר אדם מתגרש הוא רוצה לוודא שהוא מקבל את כל הזכויות שמגיעות לו במסגרת הליך הגירושין. בתי משפט לענייני משפחה וגם בתי דין רבניים בהם נערכים הדיונים אודות תביעות הגירושין מטיבים עם הצד הנבגד ומעדיפים אותו בפסקי הדין שלהם. אם אנחנו חושדים שבן או בת הזוג שלנו בוגדים בנו – אז אנחנו חייבים לוודא שתהיה לנו הוכחה לכך בצילומים או בהקלטות (במסגרת החוק) כי אז נוכל להיות בטוחים שהאמת תצא לאור וייעשה צדק אתנו בבית המשפט. הבחירה לשכור חוקר פרטי היא בחירה מקובלת מאוד וחוקית ואנחנו צריכים לשקול אותה בחיוב.

 

חקירות פרטיות – מה מותר ומה אסור לעשות בהן?

התחום של חקירות פרטיות הוא תחום רגיש מאוד מבחינה משפטית. כאשר אנחנו שוכרים חוקר פרטי או חברת אבטחה לביצוע חקירות אודות בגידות או אודות תוכניות אבטחה לעסקים טעוני רישוי חשוב שנהיה מודעים להגבלות שיש לפעולות אלו בחוק. חוקר פרטי רשאי לבצע מעקבים אך ורק אם יש לו רישיון לעסוק בכך ממשרד המשפטים. אנחנו יכולים לדעת עם החוקר הפרטי ששכרנו הוא בעל רישיון עסק על ידי כך שנבקש ממנו לראות את הרישיון שלו. חוקר איכותי יפעל לפי הנהלים עם סדרי עבודה ברורים שכוללים תיק מתקן וגם התייעצות עם עורך דין במקרה של חקירות בעלות רגישות גבוה יותר מבחינה משפטית. כאשר אנחנו שוכרים חוקר ובוחרים לעבוד מולו עלינו להרגיש שאנחנו סומכים עליו שיבצע את העבודה באופן הטוב ביותר – כי רק אז נוכל להיות רגועים.