חוות קנאביס רפואי כמו גם כלל מתקני הגידול, העיבוד, האחסון וההפצה בישראל

 נמנות על תחומי עיסוק רגישים ביותר ובנוסף הן דורשות את האבטחה הצמודה והמקצועית ביותר על פי דרישות המשטרה ומשרד הבריאות. מאחר ותחום האבטחה החקלאית בישראל הוא מצומצם בכללותו ובייחוד בעולם הקנאביס, מעטות החברות המסוגלות להציע רמת מקצועיות והבנה אמיתית לצרכי אבטחת הקנאביס הרפואי בתקן הנדרש.

אבטחת קנאביס רפואי – ממערכת המיגון של החווה, דרך תוכניות הביטחון ואישורי המשטרה והיק"ר ועד לאבטחת מערך השינוע בפועל – רק ברוני סודאי מעגלי אבטחה

שוק הקנאביס הרפואי בישראל הוא אחד מהמפותחים ביותר בעולם, בעיקר מבחינה רגולציונית אך לאט לאט גם מבחינה ממשית, לקראת רפורמת ליצמן ופתיחת השוק שצפויה להתלוות אליה.

כיום, חקלאים חדשים כבר מגישים בקשות לקבלת רישיונות גידול קנאביס רפואי מול משרד הבריאות, ועשרות הראשונים כבר קיבלו את האישור הזמני להתחלת הפעילות על הנייר.

לאחר קבלת אישור זה, נדרשת כל חווה חדשה להעמיד לעיון ואישור משטרת ישראל והיחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות תכנית אבטחה מלאה, לפי כלל התקנים, כתנאי הכרחי לקבלת אישור "יציאה לדרך" והיתר להתחלת הבנייה.

קנאביס רפואי, מריחואנה רפואית

קנאביס רפואי – שירותי אבטחה מלאים לחוות וחברות שילוח
לצד החוות החדשות שנמצאות בתהליכי הקמה שונים, קיימות כבר היום בישראל מספר חוות המגדלות, אורזות ומשווקות קנאביס רפואי ללמעלה מ-30 אלף מטופלים בעלי רישיון ממשרד הבריאות. כל אחת מהחוות הללו נדרשת היום לעמוד בסטדרט בטחוני מחמיר מאד (תקן GSP), המפוקח באופן ישיר על ידי משטרת ישראל והיק"ר.

מאחר ותחום הקנאביס הרפואי בישראל עדיין נמצא בשנותיו הראשונות, מעט מאד חברות אבטחה מסוגלות להציע מקצועיות והבנה בתחום מתפתח זה. עם זאת, הגישה המחמירה של המשטרה והממשל כלפי עיסוק בקנאביס, הופך תחום זה לעיסוק הדורש אבטחה גבוהה, מורכבת ומקצועית מסביב לשעון.

אבטחת מתקני קנביס רפואי – מהחווה ליעדי המשלוח

חברת רוני סודאי מעגלי אבטחה היא חברת האבטחה הראשונה בישראל המספקת שירותי אבטחה מלאים לחברות בשוק הקנאביס הרפואי, ומובילה את שוק האבטחה החקלאית בתחום זה. כיום אחראית רוני סודאי מעגלי אבטחה באופן בלעדי על מערך האבטחה של חברת הקנאביס הבינלאומית BOL Pharma שמפעילה בישראל מתקני קנאביס רפואי בהיקף נרחב.

אנו מספקים את כל קשת שירותי האבטחה הנדרשים להקמת מתקני קנאביס לצרכים רפואיים או לתפעולם השוטף של מתקנים קיימים ובכלל זה שירותי ייעוץ וליווי, שירותי מנב"ט ואחריות כוללת מול המשטרה והיק"ר לקבלת אישור עמידה בתקני האבטחה הנדרשים כחלק מהליך ההיתר לעסוק בתחום ייחודי זה.

בין השירותים שאנו מציעים לחוות קנאביס רפואי:

  • ליווי ותכנון והקמת מתקני קנאביס לצרכים רפואיים בתקן האבטחה הנדרש.
  • הסדרה ותיאום אישורים מול משטרת ישראל והיק"ר, החל מאיסוף המסמכים בשלב ההקמה.
  • עריכת נהלים ותוכניות אבטחה (פק"מ אבטחה ותיק מתקן) הנדרשים לתפעול שנתי שוטף של מתקני קנאביס רפואי.
  • סינון, הדרכה והנחיית כח אדם וביצוע שיחות ומבדקי פוליגרף תקופתיים.
  • תכנון והקמת מערכי אבטחה פיסיים בשילוב וסנכרון מערכות אבטחה מתקדמות הכוללות מצלמות וחיישנים בהתאם לתקנים המחמירים.
  • הפעלת מערכי שינוע מאובטח של מוצרי החברה ללקוחות וליעדי הפצה נוספים.
  • מתן שירותי קב"ט / מנב"ט כוללים לחברות – המתקן שלך בידיים שלנו.
  • מעל 30 שנות ניסיון עשיר בעולם האבטחה והביטחון, עם התמחות בחוות קנאביס רפואי.

ליווי, תכנון והקמת מתקני קנאביס רפואי חדשים הנמצאים בתהליכי הקמה – בעלי "קוד עוסק" מוזמנים להסתייע בנו בתהליכי הרישוי החל משלבי ההקמה הראשונים. לחברתנו ניסיון רב בהליכי רישוי מורכבים מול המשטרה ורשויות המדינה האחרות, ונשמח תמיד לעמוד לרשותכם.