אבטחה פרטית של אישי ציבור ודמויות מפתח אחרות, היא אחת ממשימות האבטחה הרגישות והמורכבות ביותר.

החל מסביבה משתנה באופן תמידי, דרך מסלולי נסיעה ונוכחות תמידית באירועים ציבוריים ועד לתיאום סל אבטחה מול גופי האכיפה והרשויות.

חברת רוני סודאי מעגלי אבטחה מתמחה בהתאמה אישית של שירותי אבטחה פרטית בדיוק לצרכים שלכם

אבטחה פרטית, המוכרת יותר בישראל בכינוי "אבטחה אישית" ,"אבטחת אישים" או "אבטחת דמויות ציבוריות", היא ענף רחב בעולם האבטחה הכולל שירותי שמירה סביב השעון עבור אישי ציבור, פוליטיקאים וכן לקוחות פרטיים ואנשי עסקים החשופים לאיומים שונים מסיבות רבות ומגוונות. מה שנקרא – על אבטחה פרטית לא מהמרים.

עולם האבטחה הפרטית מאופיין במתן יעוץ וטיפול המותאם לשגרת יומו של המאובטח תוך הימנעות מירבית משיבוש שגרת חייו של המאויים.

השירות הניתן על ידי מרבית חברות האבטחה הפרטיות, מבוסס על אבטחה אישית מלאה (24/7) או חלקית (באירועים ספציפיים) המספקת מעטפת הגנה ניידת רציפה וכן הגנה על המרחב הפרטי מפני איומים חיצוניים, כולל סיכול פגיעה למאויים וסביבתו ,סריקות מתקדמות לגילוי האזנו סתר וחשיפת מעקבים.

כמו כן, אבטחה פרטית איכותית צריכה להתבצע על בסיס שת"פ עם רשויות וגופי אכיפה, לצורך הגדרת סל אבטחה יעיל המותאם להנחיות משטרת ישראל וגופי המודיעין וכפוף לרמת האיום וניתוח מאפייני האיום באשר הם.

אבטחה פרטית – על חיים לא מהמרים

היתרון היחסי הקיים בפעילות אבטחתית המתבצעת בתיאום עם הרשויות על פני פעילות פרטית בלבד הוא משמעותי ועשוי להוות עבורכם את ההבדל בין הצלחה וכישלון בהגנה על המאויים וסביבתו.

איך בוחרים אבטחה פרטית איכותית?

חברת אבטחה הפועלת בסטנדרטים גבוהים, מפנה אל לקוחותיה מאבטחים אישיים מיומנים שהינם בוגרי קורסים צבאיים ומשטרתיים מתקדמים, הצמודים אליהם בכל שעות היממה וילוו אותם בכל מקום וזמן לצורך הגנה מאיומים מצד גורם חיצוני זה או אחר.

כמו כן, צוות אבטחה אישי יפעל בצורה נחרצת להרחקת סקרנים וצלמים מהמאובטח ובמקרה הצורך יגנו עליו בגופם.

לכן, התחילו מבירור היקף הפעילות ורמת מקצועיותה וניסיונה של החברה אותה אתם עומדים לבחור, בכדי לוודא שהיא אכן מציעה מכלול שירותי האבטחה הפרטית הנדרשים.
אבטחה טובה ניתן לזהות כבר מהרגע הראשון. בעת תחילת עבודתם, המאבטחים האישיים יוצמדו למאובטח וילמדו את מסלול התנועה היומי שלהם ושל בני משפחותיהם, בין אם מדובר בדרך קבועה למשרד או בטיולים ויציאות אקראיות מהשגרה, בכדי להיות מסוגלים לספק מענה יעיל בכל עת.

מלבד המעקב הצמוד, ראש צוות האבטחה הפרטית אמור לתאם עם המאובטח מספר מערכי אבטחה ומנגנוני סיכול בכפוף לתרחישי האיום הצפויים לו ולסביבתו, ולספק לו עותק ברור של כל אחד מהם מבעוד מועד.

לסיכום, לרשות יחידת אבטחה פרטית עומד ציוד לוגיסטי מתקדם הכולל כלי רכב, כלי נשק, אמצעי מיגון , טכנולוגיות מעקב וכל אמצעי טכנולוגי אחר הנדרש למשימה.

שירותי אבטחה פרטית – רוני סודאי מעגלי אבטחה

חברת רוני סודאי מעגלי אבטחה מציעה לכם שירותי אבטחה פרטית, ללקוחות פרטיים או עסקיים

  • יחידת אבטחה מלאה, המורכבת מכוח אדם מוכשר הטוב ביותר.
  • ליווי וייעוץ ביטחוני, טלפוני ואינטרנטי, סביב השעון.
  • פעילות תיאום מלא מול כוחות המשטרה והרשויות.
  • מומחי אבטחה בוגרי הכשרת מדור מאויימים של משטרת ישראל בתחום הטיפול באישי ציבור מאויימים.

חברתנו בעלת רזומה עשיר במקרים רבים של טיפול מקצועי ויעיל באישי ציבור מאויימים, בהיבט מתן המענה האבטחתי המיידי למאויים ולסביבתו. מייסד החברה שימש בעברו כקצין מאויימים וכגורם מחוזי מנחה בתחום זה במשטרת ישראל, וציוויונו נשמר מסביב לשעון מבחינת איכות וסטנדרט עבודה ללא פשרות.