מיגון לבית ולעסק, ממערכת אבטחה אוטומטית מתקדמת ועד למוקדי צפייה מרוחקים 

וחיבור לאנטנות סלולריות מרוחקות, הוא אחד התחומים הלוהטים ביותר בשוק האבטחה העולמי בעידן המודרני. זקוקים למערכת אבטחה חדשה לבית שלכם? מעוניינים להחליף את מערכת האזעקה המיושנת בעסק שלכם למערכת מצלמות וחיישנים שאפילו תפחית עבורכם את המחיר? פנו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם:

הבית ומקום העבודה, בייחוד אם מדובר בעסק פרטי, הם שניים מהמקומות בהם אדם מבלה את מרבית חייו ובהם הוא גם חשוף למרבית האיומים הבטחוניים שעלולים להתרחש סביבו.

מלבד הצורך הבסיסי של כל אדם במרחב ביתי בטוח ומוגן, הבית משמש בנוסף גם כמעין כספת המכילה את מרבית הרכוש הפרטי השייך לאותו אדם. לא בכדי, תחום המיגון והאבטחה לבתים ובתי עסק נחשב היום לתחום החם ביותר בשוק האבטחה העולמי.

מיגון ואבטחה ראויים של הבית והעסק שלכם, הם גורמים חיוניים לשקט נפשי אמיתי, כזה שאתה רוצים ללכת לישון איתו בכל לילה ולהתעורר איתו בכל בוקר.

שירותי מיגון לבית ולעסק

בין אם מדובר על מערכות אזעקה, מיגון לעסק, או על מצלמות במעגל סגור למיגון הבית ,חברת אבטחה איכותית מספקת שירות מקיף מקצה לקצה, כזה שמתחיל משלב תכנון של מערכת המיגון, ממשיך דרך התקנת המערכות ומסתיים רק לאחר מסירת מכלול האמצעים ללקוח דרך נהלי התחזוקה השוטפת.

ציוד המיגון, ההתראה והאבטחה שחברתנו מספקת ומתקינה, הוא מהמתקדמים בעולם, ומיועד לתת מענה ופתרון לכל צורך הקיים בשטח, החל מתיעוד רציף של הבית והעסק ועד לטיפול נקודתי באירועים בטחוניים באמצעות צוותי סיור.

שירותי מיגון לבית, אבטחה לבית, שירותי אבטחה, מצלמות אבטחה
ביטחון אישי מעל הכל – מערכות מיגון מתקדמות לבית
חברתנו צברה נסיון רב בביצוע סקרי מיגון וסיכונים, עריכת תכניות מיגון ואבטחה למתקנים, מפעלים, חנויות, בתי עסק ובתים פרטיים, ומתמחה בהתאמת מערכת האבטחה לפי צרכי השטח ודרישות הלקוח.

אנו מספקים פתרונות מיגון ובקרה למתחמים לוגיסטיים, מבני תעשייה, משרדים ובתים, תוך תכנון מלא של מערך המעקב והשליטה עם בקרה המותאמות לדרישות הפרויקט, ומלווים אותו משלבי התכנון הראשוניים ועד ולסיום הקמתו בפועל.

בין שירותי המיגון והאבטחה שאנו מציעים ללקוחותינו

  • תכנון והתקנת מערכות אבטחה מתקדמות – כולל מצלמות הניתנות לצפייה מכל מקום ומכל מכשיר טלפון נייד.
  • התקנת חיישני בטיחות, אינטרקום, מע’ אזעקה ומערכות איסוף מידע היקפיות.
  • תכנון הקמת מוקדי שליטה/צפייה ברשויות מקומיות, מפעלים ומוסדות.
  • תיאום חיבור גופים ציבוריים ופרטיים ל”מוקד רואה".
  • אישור משטרת ישראל בתחום אבטחת מתקנים רגישים, אתרי ריכוז קהל ומוסדות חינוך.
  • פתרונות מיגון ואבטחה מפני פריצות וחדירות/הסתננויות בלתי מבוקרות לבתים פרטיים ולמוסדות לרבות פתרונות בתחום הבטיחות לשם הצלת חיי אדם.

חברת רוני סודאי מעגלי אבטחה מחזיקה בלמעלה מ-30 שנות ניסיון, בתוך ומחוץ למשטרת ישראל ושירותי המדינה, בכלל תחומי הביטחון והאבטחה הפרטית, העסקית והמוסדית.